Paintball Milovice

 

Paintball Milovice

 

Paintball - jen 25km  od  PRAHY !!!

Paintball - jen 22km  od  Mladé Boleslavy !!!

 

Chcete si zahrát adrenalinovou hru paintball? Tak si zahrajte military paintball u nás v Milovících ! Najdete nás v bývalé sověty okupované vojenské oblasti Milovice v bývalém i současném vojenském prostoru Milovic.Milovice jsou poslední dochovalá vzpomínka na vojenskou minulost v této oblasti Středních Čech.  Bývalá základna o rozloze několika set ha ve vojenském prostoru v Milovicích cca 25km od Prahy z Černého Mostu (paintball 20 minut od Prahy) a cca 22km od Mladé Boleslavy. Tato dřívější vojenská základna v těsné blízkosti Milovic o byla pro zraky veřejnosti dlouhá léta přísně utajovana. Nyní slouží jako základna pro všechny fandy nejen military teambuilding paintballu, máš tak možnost se do těchto prostor nejen dostat, ale na vlasní kůži si můžeš vyzkoušet a zahrát tuto super ADRENALINOVOU HRU - Paintball !

 Vánoční paintball poukázka

Paintball Milovice

 

Zahrajte si i Vy v bývalých prostorách ruské katedry přímo v centru Milovic ( 3 patra a 500m2 hrací plochy pod střechou jen pro Vás ). Zahrajte si i Vy v místě ,kde trénuje I ZÁSAHOVÁ JEDNOTKA Policie ČR !!!

 

Paintball Milovice

 

Navíc přímo v military paintball teambuilding centru ve vojenském prostoru Milovice na našich hřištích. V bývalém tankodromu Milovice se dosud nachazí zachovalé kulisy s filmu Hartova válka. Jedině u nás můžež objevit to co před námi sověti dlouhá léta utajovali, navíc v původním nemněném stavu. Mimo jiné je zde i hangáry, ve kterých byli umístěny plně funkční nosiče RAKET SS20. To vše je paintball adrenalin centru v Paintball centru Milovice.

 

www.paintballclubmilovice.cz

 

 

 

Přijímáme Benefity.cz

 

Paintball Club Milovice

 

Paintball Milovice

 

Paintball Milovice

 

 

 

Paintball Milovice

 

Paintball Milovice

 

Paintball Milovice

 

Paintball Milovice

 

Paintball Milovice

 

Paintball Milovice

 

Paintball Milovice

www.paintball-milovice.cz

Paintball shop Paintball Club Milovice Paintball Milovice Paintball Paintball Rokytnice čtyřkolky rokytnice Adrenalin Park Rokytnice adrenalin park rokytnice airsoft milovice paintball paintball milovice milovice paintball paintball shop paintball club milovice paintball rokytnice paintballshop