Paintball shop Milovice

Paintball shop

 

Dne 1.12.2009 byl spuštěn náš nový e-shop - Paintball shop Milovice

 

Jsme rádi naši milý klienti, že Vám můžeme nabídnout náš zbrusu nový projekt Paintball Shop Milovice, který je zde pro všechny z Vás ,kteří rádi nakupují přes internet sportovní vybavení na paintball. Nášpaintball shop je dalším doplňkem v komplexnosti nabízených služeb Paintball Milovice a Adrenalin Park Rokytnice.

Řada z Vás asi dobře zná naše komerční hřiště v Milovicích, které provozuje naše dceřiná společnost Paintball Club Milovice o.s. již od roku 2006! Na základě požadavků našich klientů jsme se rozhodli spustit tento nový projekt od 1.12.2009.

Doufáme milý klienti, že budete u nás vPaintball shopu Milovice spokojeni a naše služby pro Vás budou příjemným přínosem.

Pozor - Pozor - Pozor

Při nákupu nad 2.500,-Kč v tomto E-shopu, získáváš ZDARMA kupon v hodnotě 600,-Kč na paintball na našem real military hřišti v Milovicích.

více INFO najdeš na: paintball kupon


Paintball shop Paintball Club Milovice Paintball Milovice Paintball Paintball Rokytnice čtyřkolky rokytnice Adrenalin Park Rokytnice adrenalin park rokytnice airsoft milovice paintball paintball milovice milovice paintball paintball shop paintball club milovice paintball rokytnice paintballshop